Výhody jídelních setů ve stylu 12+1

Pořádáte často obědy pro celou rodinu a vždy řešíte problémy s místem? Nemáte zkrátka dostatečně velký stůl, dostatečný počet židlí a tak to u vás probíhá vždycky stejně, jíte na etapy, někdo sedí na nepohodlných taburetech nebo část rodiny jí u jídelního stolu a část v obýváku na sedačce a konferenčního stolu.

Jestliže i vy máte v kuchyni dostatek prostoru nebo máte jídelnu a rodinné obědy či večeře jsou u vás pravidlem, pak si pořiďte jídelní sety 12+1 a rázem budete sedět všichni pohromadě.

Ideální pro velké rodiny

A nejen pro ně! Jídelní sety 12+1 jsou vhodné prakticky kamkoliv. Ocení je velké rodiny, rodiny, kde se velké obědy, akce a oslavy pořádají velmi často. Vhodné jsou například také do různých hotelových a restauračních salónků. Velký jídelní stůl a celkem dvanáct židli okolo zajistí, že si vaše velká rodina bude mít kam sednout, bude mít okolo sebe dostatek prostoru, nebudete šťouchat do souseda loktem a podobně.

Nejčastější používané materiály

Materiál, který se pro výrobu jídelních setů využívá, musí být kvalitní. Takovýto nábytek je v permanenci takřka denně, tudíž brzy hrozí jeho opotřebení. Nejčastěji se k výrobě jídelních setů využívá dřevo, například buk, dub, smrk, borovice, oblíbený je taktéž masiv dřeva, dřevotříska, ratan, lamino a další materiály. Chcete-li, aby jídelní sety 12+1 vydržely a sloužily vám dlouho, pak je dobré investovat pár korun navíc.

Je libo oválný nebo hranatý stůl?

U takto velkých jídelních setů povětšinou stoly bývají hranatého tvaru, jde o praktičnost, kdy se ke stolu vejde pohodlně všech dvanáct židlí. Jste-li fanoušci oválných tvarů, i tak si jistě přijdete na své, dnes jsou k vidění i velké oválné stoly. Vybrat si můžete z několika barevných provedení, typů a velikostí, takže rodinné oslavy, obědy či večeře nebudou už žádný problém!